Zapytaj o produkty z logo


Dane do zapytania

Imię i nazwisko lub Firma:

Telefon:

E-mail:


Parametry znakowania produktu

Rodzaj / ilość kolorów / wielkość / położenie itp.


Informacje dodatkowe

Z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszej techniki znakowania produktów. W tym celu prosimy o podanie jak największej ilości szczegółów znakowania, t.j.:

• Oczekiwanej techniki znakowania (grawer, nadruk, haft itp)
• Ilości kolorów w nadruku
• Informacji o miejscu lub miejscach znakowania

Pytania można kierować również bezpośrednio na adres mail biuro@solidart.pl lub telefonicznie pod numer +48 782 977 152


 1. Informacja do formularza
  1. Przesłanie zapytania z koszyka NIE JEST ZAMÓWIENIEM, nie jest więc wiążące dla żadnej ze stron i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
  2. Jeśli życzą sobie Państwo aby na produktach umieszczone zostało logo/grafika/tekst prosimy o udzielenie dodatkowych informacji na temat zdobienia (np. liczba kolorów, umiejscowienie, wielkość itp.) w „informacjach dodatkowych” formularza.
 2. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  1. Informujemy, że wysyłając zapytanie z powyższego formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych prywatnych tj. imię, nazwisko, telefon, adres e-mail w celu przesłania oferty w odpowiedzi na Państwa zapytanie, przez firmę SOLIDART Sp. z o.o. ul. Gioacchino Rossiniego 11/32 03-289 Warszawa NIP 5242765772.
  2. Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne i jeśli nie chcą ich Państwo przesyłać w tym formularzu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
  3. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych, ich administrowaniu, oraz przysługujących Państwu prawach znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.