Polityka prywatności

 1. Polityka prywatności
  1. Podanie danych osobowych przez Państwa w procesie przyjmowania i realizacji zamówienia jest dobrowolne ale często niezbędne w procesie realizacji.
  2. Przekazane przez Państwa dane osobowe NIE BĘDĄ przetwarzane do celów marketingowych bezpośrednio przez nas lub przekazywane w tym celu do podwykonawców.
  3. Przekazane przez Państwa dane osobowe BĘDĄ przetwarzane w celu realizacji zamówień bieżących i przyszłych oraz mogą być przekazywane podwykonawcom niezbędnym i biorącym udział w procesie realizacji zamówień, tj. firmy kurierskie i pocztowe, drukarnie, zakłady produkcyjne, firmy monterskie.
  4. Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne.
  5. Informujemy również, że przysługuje Państwu prawo do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania czy przenoszenia danych jak również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. ADMINISTRATOREM danych osobowych jest SOLIDART Sp. z o.o. ul. Gioacchino Rossiniego 11/32 03-289 Warszawa.
  7. Z ADMINISTRATOREM można skontaktować się za pomocą poczty tradycyjnej (adres: ul. Gioacchino Rossiniego 11/32, 03-289 Warszawa) lub poczty elektronicznej: biuro@solidart.pl

Jak zamawiać? | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt