Informacja – formularz zapytania

 1. Informacja do formularza
  1. Przesłanie zapytania z koszyka NIE JEST ZAMÓWIENIEM, nie jest więc wiążące dla żadnej ze stron i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
  2. Jeśli życzą sobie Państwo aby na produktach umieszczone zostało logo/grafika/tekst prosimy o udzielenie dodatkowych informacji na temat zdobienia (np. liczba kolorów, umiejscowienie, wielkość itp.) w “informacjach dodatkowych” formularza.
 2. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  1. Informujemy, że wysyłając zapytanie z powyższego formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych prywatnych tj. imię, nazwisko, telefon, adres e-mail w celu przesłania oferty w odpowiedzi na Państwa zapytanie, przez firmę SOLIDART Sp. z o.o. ul. Gioacchino Rossiniego 11/32 03-289 Warszawa NIP 5242765772.
  2. Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne i jeśli nie chcą ich Państwo przesyłać w tym formularzu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
  3. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych, ich administrowaniu, oraz przysługujących Państwu prawach znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Jak zamawiać? | Regulamin | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Kontakt